Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Sprawy spadkowe

W każdej sprawie dotyczącej spadku Kancelaria udziela pełnej pomocy prawnej w zakresie:

  1. porad prawnych,
  2. przygotowywania projektów pism procesowych, umów, innych dokumentów,
  3. reprezentowania Klienta przed sądami wszystkich instancji,
  4. prowadzenia negocjacji,
  5. udziału w mediacjach.

 

SPRAWY SPADKOWE

 

Nasza Kancelaria prowadzi z powodzeniem sprawy spadkowe każdego typu. Sprawy spadkowe są często dość skomplikowane, a nieznajomość prawa może zaszkodzić nie tylko Tobie, ale również Twoim bliskim. Wszelkie sprawy związane m.in. z przyjęciem spadku i odrzuceniem spadku warto przedyskutować z adwokatem specjalizującym się w prawie spadkowym.

 

Nasza Kancelaria oferuje pomoc w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku z mocy ustawy i na podstawie pozostawionego testamentu. Pomożemy np. podważyć wątpliwy testament, zmienić postanowienie o stwierdzeniu nabycia spadku, wnieść apelację.

 

Nasza Kancelaria udzieli porad prawnych i reprezentacji w sprawach o zachowek, m.in. w sprawach o dochodzenie zachowku czy podważanie skuteczności wydziedziczenia, jak również w innych sprawach z zakresu prawa spadkowego.

 

Zakres usług Kancelarii w zakresie prawa spadkowego:

  • porady prawne z zakresu prawa spadkowego (m.in. sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, wydziedziczenie),
  • doradztwo prawne dotyczące korzystnego przekazania majątku spadkobiercom,
  • reprezentacja w charakterze pełnomocnika procesowego w sprawach sądowych na każdym etapie postępowania,
  • prowadzenie negocjacji i mediacji procesowych i pozaprocesowych,
  • przygotowywanie pozwów, wniosków i innych pism procesowych z zakresu prawa spadkowego.

 

Zespół naszej Kancelarii ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby pomóc naszym Klientom przejść przez szereg różnych spraw w sposób bezpieczny, bez nerwów i niepotrzebnego stresu.

 

Wspieramy Klientów na każdym etapie postępowania. Przygotowujemy taktykę procesową i omawiamy ją z Klientem. My służymy wiedzą, zaś Klient wybiera ścieżkę postepowania, która w danym momencie jego życia, stosunków rodzinnych i społecznych jest dla niego najbardziej dogodna.

 

Pisma procesowe są przygotowywane i wysyłane po akceptacji przez Mocodawców tak, aby proces, w jakim nasz Klient uczestniczy strona nie toczył się obok Klienta, lecz zawsze razem i we współpracy z nim. Regułą w naszej współpracy jest rzetelność, zaufanie, wiedza i pomoc na każdym etapie procesu, w którym bierze udział nasz Klient.

 

W godzinach pracy Kancelarii zawsze obecny jest sekretariat, gotów do udzielenia Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat współpracy.

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Izabela Łebko-Mazur
Piaseczno: ul. T. Kościuszki 8, I piętro
Warszawa: ul. Al.  Roż 12, lok. 6, II piętro

NIP: 9461270920 REGON: 145829341

tel. kom.  575 110 068
tel.: (22) 111 00 68, (22) 111 00 69

www.ilm.mazuriwspolnicy.pl
ilm@mazuriwspolnicy.pl

Adwokatura Polska