Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Nasz zespół

Izabela Łebko-Mazur

Izabela Łebko-Mazur

Adwokat

 

Adwokat Izabela Łebko-Mazur jest czynnym zawodowo prawnikiem od 2002 roku, a od 2012 roku - jako adwokat - jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Jest także członkiem Sekcji Prawa Rodzinnego Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

 

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego
w Krakowie, a następnie Aplikację Sądową przy Sądzie Apelacyjnym w Warszawie.

 

Przed rozpoczęciem własnej praktyki adwokackiej pełniła funkcję prawnika w kancelariach adwokackich i radcowskich w Warszawie. Zdobywała także doświadczenie jako prawnik
w organach regulacyjnych rynku telekomunikacyjnego (UKE) oraz w instytucjach publicznych (ARiMR). Pełniła również funkcję prawnika korporacyjnego (in-house lawyer) w podmiotach gospodarczych, w tym z branży lotniczej.

 

Od 2012 roku specjalizuje się w prawie cywilnym, a w szczególności w prawie rodzinnym, które jest jej pasją. Pomaga we wszystkich aspektach prawnych życia rodzinnego, tam gdzie życie styka się z przepisami prawa, a więc w sprawach rozwodów, separacji, alimentów, opieki i kontaktów z dziećmi, podziałach majątków i spadkach, jak również gdy pojawiają się problemy karne.

 

Uważa, że dobre przygotowanie w każdej sprawie jest koniecznością, zaś wyczucie i prawdziwe zrozumienie sytuacji Klienta prowadzi do sukcesu.

 

Doświadczenie sądowe, które zdobyła w trakcie aplikacji sądowej we wszystkich sądach w Warszawie, obecnie zaś od lat praktykowane we własnej kancelarii stanowi kwintesencję zawodu adwokata.

 

Jej Klienci cenią ją przede wszystkim za autentyczne zaangażowanie w powierzone sprawy,
a także za bardzo pragmatyczne, analityczne i drobiazgowe podejście do sytuacji, w której znajduje się dany człowiek. Wszechstronna analiza zgłoszonych problemów daje przy współpracy z Klientem, rzetelne opracowanie zagrożeń, celem przyjęcia jak najlepszej taktyki w całości powierzanych jej  spraw.

 

Reprezentuje Klientów przed sądami i organami w każdym miejscu w Polsce. Działa aktywnie zarówno na salach sądowych (w sądach na terytorium całego kraju), jak i na bezpośrednich spotkaniach z przedstawicielami organów ścigania (z prokuratorami, policjantami itp). Zawsze przy tym dąży do jak najpełniejszej ochrony interesów swoich Klientów i ukształtowania ich przyszłości w sposób najlepszy z osiągalnych.

 

W jej pracy wspierają ją wysoce zaangażowani adwokaci i aplikanci adwokaccy, którzy każdego dnia służą pomocą każdemu Klientowi.

Prywatnie miłośniczka dalekich podróży, architektury oraz sportów zimowych.

 

Prawnicy współpracujący

Ewelina Gawrońska

adwokat

ewelina.gawronska@mazuriwspolnicy.pl

 

Ewelina Draus

aplikant adwokacki

ewelina.draus@mazuriwspolnicy.pl

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Izabela Łebko-Mazur
Piaseczno: ul. T. Kościuszki 8, I piętro
Warszawa: ul. Al.  Roż 12, lok. 6, II piętro

NIP: 9461270920 REGON: 145829341

tel. kom.  575 110 068
tel.: (22) 111 00 68, (22) 111 00 69

www.ilm.mazuriwspolnicy.pl
ilm@mazuriwspolnicy.pl

Adwokatura Polska